Fairy Tail Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hiro Mashima világa életre kel! Fairy Tail szerepjáték
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

  Yuuki Akami

Go down 
SzerzőÜzenet
Yuuki Akami

Yuuki Akami


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. Mar. 26.

 Yuuki Akami Empty
TémanyitásTárgy: Yuuki Akami    Yuuki Akami Icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 12:55 am

Név:Yuuki Ayase(Yasu)
Nem: Nő
Kor:16 év
Mágia: Sárkány ölő (Fekete mágia)
Céh:Blue Pegasus
Jellem:
-Kedves, szereti a nyalókákat, mindig van nála egy-egy.Általáb Oriás Lollipoppot rágcsál, s fogai ennek ellenére gyönyörűek.Szereti a rendet, és aranyos mindenkivel.Utálja a gonosz embereket, és ha a barátait bántják.Ritkán öl, de ha mérges tán még Mirajane-nél is erősebb.

Kinézet:Általában iskolai egyenruhában van.Ám a szoknyáján van egy tartó amelyben a képeit és hitelkártyáit tartja.Mindene szivárványos, a nyalókájához híven.Bal kezén egy fekete kesztyű látható,s ezzel a kezével idézi mágiáját.Haja két copfban van, kék főképp, és a szivárvány többi színét is birtokolja.Szeme világoskék.Körmei sokszor feketék vagy citromsárgák.

Előtörténet:

2 éves voltam, mikor szüleim itt hagytak, a céh ajtajánál.A céhvezető talált rám, s vitt be a céh épületbe.Ott mindenki kedvesen fogadott.DédelgettekA jelemet a jobb bokámra kaptam.Egy lányt nagyon megszerettem.A neve Christine volt.Mintha a nővérem lett volna.Ő szívárvány mágus volt.10 év volt köztünk.10 évesen már teljes jogú tag voltam.Már harcoltam, küldetésekre mentem.Csapat voltunk.De mikor az "s" osztályú mágus választás volt egymás ellen voltunk.Persze nem harcoltunk hisz két külön csapat.Fontos volt neki ez a cím, de én voltam az erősebb.Én nyertem, én vettem el a címet.A legfiatalabb s osztályú mágus voltam.Ezt irigyelte.Hisz én csak a sárkányölő erőm miatt nyertem.Féltem hogy elvesztem őt.Ekkor találtam egy könyvben olyat, hogy erő csapolás,és átadás.hetekig gyakoroltam.Mikor úgy éreztem eléggé megy, felajánlottam az ötletet, hogy odaadom az erőm és ő megölhet, ezzel a címem átveszi.Eleinte nem ment bele, de én rátuszkoltam, s a végén sírva de elfogadta.Már a szertartás közepén tartottunk, mikor hirtelen az elmém sötétbe burkolózott.Szemeim fekete árnyalatot öltöttek, s fogaim is megnyúltak.Éreztem hogy szüleim ereje vezényel.Anyám tűz, apám fekete mágus volt.Christine összeesett, , s én láttam hogy mindenem véres.Megijedtem, de semmit nem tudtam tenni.Elöntött a vér bódító íze.Christine csak mosolygott még utoljára, s lehunyta szemeit.Ekkor visszaváltoztam,s a földre rogytam.4 évesen, is ez volt.De akkor nem értettem semmit.
***
Egy év telt el azóta, és már mindent elfelejtettem.Sokat mosolygok, és viccelődök.11 éves vagyok.Harcoltam az Oracion Seis-el, és még pár nem hivatalos mágus céhhel."S" osztályú mágusként, igen sok pénzem van, amiből a legjobb felszereléseket vásárlom.Persze ez csak kard, meg egyéb.A ruhák egy teljesen más tészta.Fanatikus vagyok ilyen téren.Mindenem szivárványos,csak egy dolog nem, a kesztyű a bal kezemen.Az fekete.Nem rég kezdtem hordani.Ez igazából, egy erő gátló.Csak egy bizonyos szintig mehetek el, pont addig hogy ne jöjjön elő gyilkos énem.

***
12 éves vagyok,s az elmúlt év is sikeresen záródott.Van egy nagy lakásom, egy Plouu nevű kutyusom, és egy nagy sminkes asztalom, amit nem használok még egy ideig.Mivel folyamatosan nyúlok, ezért vásárolnom kell egyfolytában új ruhákat.Jól érzem magam, nincs nagyon gondom.Írtom a gonoszokat, és sokan szeretnek.A mágiám már tetőfokon, legalábbis hozzám képest.Kutyusom már szivárványt hány, annyit etettem vele nyalókát.Így már tuti "édes" vagy ennek van más jelentése is?

***

Egy fiú azt mondta szép vagyok, és randira hívott.14 körüli, mint én.Ő kristály mágus.Szép hosszú kék a haja, és fekete a szeme.Szűkített farmert, és szíjas pólókat hord.Van nyakörve és minden egyéb.Sőt még egy ajak piercing-je is.Igazán csábos.Ma este lesz az a randi, és vacsizunk.Izgalmas!Egy étterembe megyünk.Én egy gyönyörű Kék, fehér, lila, és rózsaszín estélyit veszek fel, és ahhoz egy gyöngynyakláncot, és fülbevalót.a hajam meg kontyba fogom.Kíhúzom a szemem, és használom a szempilla spirált.Egy kis szájfényt is beledobtam.Körmeim lemostam, kitisztítottam.Na , most el is indulok! Sokan fütyülnek utánam, ami jól is esik.Végre itt vagyok
! Az étterem kapujánál vár rám, öltönyben.Szép.. Odasétálok, és észrevesz, izgalmas.
-S-szia-köszönök kissé félénken
-Szia, és gyönyörű vagy-küldi felém mosolyát, a bókhoz
-Köszönöm-elpirultam(WTF?!..Ritkaság)

Majd beinvitált, és leültünk enni.Beszélgettünk.Jól mulattunk, s ő azt mondta hogy elmegy a mosdóba.Nem sokkal később én is elindultam púderezni, és észrevettem, hogy ő egy igencsak szép lánnyal csókolózik.Könnyek gyűltek a szememben.Ennyire még nem bántottak meg.Odarohantam, és a kezembe koncentráltam összes erőm amit összegyűjtöttem.A szívárvány kezdett feketévé válni, s mikor odértem akkorát ütöttem az arcába hogy öt méternyit hátrarepült.Mikor végeztem ezzel, a lány felé fordultam, s ezt sziszegtem fogaim között:
-A következő te leszel!
Hallottam ahogy a tömeg sikongat, hogy itt van a szívárvány gyilkos Yasu, de van aki úgy emlegetett hogy a sárkányvér ivó boszorka.Szemeimen újra urrá lett a fekete mágia, amit mindig csak szomorúságnál érzek.Odarohantam s megfogtam a lány nyakát.Az kapálózott, de az erősebb én voltam.Éreztem hogy a varázslat múlik, s őjra a régi lettem.De a dühöm még mindig fokozódott, mikor a lány arcon csapott.Erre én csak egy akkorát lekevertem neki hogy a fal adta a másik oldalra a pofont.Nem öltem meg őket, mert tudtam, csak magamnak ártnék.De megfogadtam a lánynak hogy egyszer még elkapom.Ekkor a randizótársam futott hozzám azzal, hogy nemtudta ki vagyok, és bocsássam meg neki.Nekem csak ennyi volt a válaszom: "Ha egy ember játszik mással, s olyanba ütközik bele, akibe nem kéne, abból tanuljon".S ezzel otthagytam őket, s a romos épületet.Még egyszer mágiámmal rendbe hoztam az éttermet, és a lány fejét, mivel betört a koponyája.Ezek után elmentem.Csak futottam, s futottam...Nem tudtam miért velem történnek ezek.Belevetettem magam a vízbe, s éreztem hogy a tüdőm vízzel telik meg.Elájultam.
****
*Hónapokkal később* Mikor felkeltem, mindenem fájt.Azt sem értettem miért fáj mindenem.Rég nem voltam küldetésen, tán egy hónapja.Azóta otthon gubbasztottam.A többiek valami Edolasba mentek, keresgélni.De ma nem is otthon vagyok! De, hogy?! Ki rabolt el? Felkeltem , és körülnéztem.Egy lila szoba.Hmm...Tovább mentem, s megláttam egy ismerős arcot.Elkezdtem bőgni, és sikítozni.Christine volt az!
-Szia, Yasu-mondta kedvesen vigyorogva
-De hogy, és mikor jöttél vissza?-kérdeztem örömtől fátyolos szemekkel
-Hát, az hosszú történet, de gyere elmondom.
Leültünk a kanapéra , és töviről hegyire elmondta az Edolasos dolgokat.
örültem hogy visszatért.Szép , és jó azóta minden...
*-*-*-*
Egy évvel később

Minden a régi kerékvágásban! Már semmitől sem félek.Itt vagyok, 16 évesen és ennyi lenne életem.De annyit még megjegyzek: Christine-vel együtt lakunk, és testvérekként kezeljük egymást.Egy csapatba szgődtünk, és mi vagyunk: A Blue Pegasus legerősebb csapata!
Vissza az elejére Go down
 
Yuuki Akami
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fairy Tail Szerepjáték :: Nyílvántartás :: Előtörténetek-
Ugrás: