Fairy Tail Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hiro Mashima világa életre kel! Fairy Tail szerepjáték
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Anabell hercegnő relytéje

Go down 
+2
Shiro Fukuboku
Lucy Heartfilia
6 posters
SzerzőÜzenet
Lucy Heartfilia
Csillagmágus/mesélő
Lucy Heartfilia


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail^^

Karakter információk
Mágikus erő:
Anabell hercegnő relytéje Left_bar_bleue1000/5000Anabell hercegnő relytéje Empty_bar_bleue  (1000/5000)
Szint: 2
Ékkő:
Anabell hercegnő relytéje Left_bar_bleue1000/3000Anabell hercegnő relytéje Empty_bar_bleue  (1000/3000)

Anabell hercegnő relytéje Empty
TémanyitásTárgy: Anabell hercegnő relytéje   Anabell hercegnő relytéje Icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 9:29 am

Drága játékosok!
Gondoltam ki írok egy küldetést, hogy végre el kezdhessünk játszani!

Kireanoban él egy öregember, aki egész életét történelem kutatására tette fel! Az idő viszont már eljárt felette, még is nagy álma hogy megtaláljon egy rég elveszett várost, és megfejtse a körülötte lévő furcsa rejtélyt, ezért mágusokat keres akik segítségére vannak a nagy feladatban!

Gyertek minél többen, egy jó játékra!^^
Vissza az elejére Go down
Shiro Fukuboku
Kristály Sárkányölő
Shiro Fukuboku


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 06.

Karakter információk
Mágikus erő:
Anabell hercegnő relytéje Left_bar_bleue650/2500Anabell hercegnő relytéje Empty_bar_bleue  (650/2500)
Szint: 1
Ékkő:
Anabell hercegnő relytéje Left_bar_bleue1500/4500Anabell hercegnő relytéje Empty_bar_bleue  (1500/4500)

Anabell hercegnő relytéje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anabell hercegnő relytéje   Anabell hercegnő relytéje Icon_minitimePént. Márc. 02, 2012 3:23 am

Drága kuzin, jelentkeznék a mesédre Very Happy.
Vissza az elejére Go down
Kishimoto Kensei
Tűzmágus
Kishimoto Kensei


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Karakter információk
Mágikus erő:
Anabell hercegnő relytéje Left_bar_bleue750/2500Anabell hercegnő relytéje Empty_bar_bleue  (750/2500)
Szint: 1
Ékkő:
Anabell hercegnő relytéje Left_bar_bleue1000/5000Anabell hercegnő relytéje Empty_bar_bleue  (1000/5000)

Anabell hercegnő relytéje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anabell hercegnő relytéje   Anabell hercegnő relytéje Icon_minitimePént. Márc. 02, 2012 5:07 am

Jövök én is! Smile
Vissza az elejére Go down
Panten Lilian

Panten Lilian


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2012. Mar. 02.
Age : 30
Tartózkodási hely : pro vi hajszalonjában

Anabell hercegnő relytéje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anabell hercegnő relytéje   Anabell hercegnő relytéje Icon_minitimePént. Márc. 02, 2012 5:31 am

Tudom, hogy jelenleg még csak kívülállóként vagyok jelen az oldalon, de bízom benne, hogy ez hamarosan megváltozik. Legkésőbb vasárnapig feltöltöm az előtörténetem, reménykedve a mielőbbi elbírálásban. Addig is jobbnak láttam jelentkezni, mert semmiféle kép sem szeretnék lemaradni erről a nagyszerűnek ígérkező kalandozásról Smile.
Vissza az elejére Go down
Lucy Heartfilia
Csillagmágus/mesélő
Lucy Heartfilia


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail^^

Karakter információk
Mágikus erő:
Anabell hercegnő relytéje Left_bar_bleue1000/5000Anabell hercegnő relytéje Empty_bar_bleue  (1000/5000)
Szint: 2
Ékkő:
Anabell hercegnő relytéje Left_bar_bleue1000/3000Anabell hercegnő relytéje Empty_bar_bleue  (1000/3000)

Anabell hercegnő relytéje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anabell hercegnő relytéje   Anabell hercegnő relytéje Icon_minitimePént. Márc. 02, 2012 10:52 pm

Jaj, annyira örülök nektek!!! Még várunk vasárnap késő délutánig hátha jönnek még, és akkor este kezdjük is.
Vissza az elejére Go down
Lisanna Strauss
Take Over Mágus
Lisanna Strauss


Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 02.
Age : 26
Tartózkodási hely : A Fairy Tail céhben

Karakter információk
Mágikus erő:
Anabell hercegnő relytéje Left_bar_bleue120/1500Anabell hercegnő relytéje Empty_bar_bleue  (120/1500)
Szint: 1
Ékkő:
Anabell hercegnő relytéje Left_bar_bleue1000/5000Anabell hercegnő relytéje Empty_bar_bleue  (1000/5000)

Anabell hercegnő relytéje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anabell hercegnő relytéje   Anabell hercegnő relytéje Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2012 4:36 am

Én is jelentkezek!
Vissza az elejére Go down
Gérard Fernandes
Admin/ Fekete mágus
Gérard Fernandes


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 30.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mennyország tornya/ A tanácsban

Karakter információk
Mágikus erő:
Anabell hercegnő relytéje Left_bar_bleue550/1500Anabell hercegnő relytéje Empty_bar_bleue  (550/1500)
Szint: 2
Ékkő:
Anabell hercegnő relytéje Left_bar_bleue1000/5000Anabell hercegnő relytéje Empty_bar_bleue  (1000/5000)

Anabell hercegnő relytéje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anabell hercegnő relytéje   Anabell hercegnő relytéje Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2012 4:57 am

Ebből én se maradhatok ki!

Vissza az elejére Go down
https://fairytailrpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Anabell hercegnő relytéje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anabell hercegnő relytéje   Anabell hercegnő relytéje Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Anabell hercegnő relytéje
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fairy Tail Szerepjáték :: Szabályzat és egyéb dolgok :: Küldetések-
Ugrás: