Fairy Tail Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hiro Mashima világa életre kel! Fairy Tail szerepjáték
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Gazille VS Gérard

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Gérard Fernandes
Admin/ Fekete mágus
Gérard Fernandes


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 30.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mennyország tornya/ A tanácsban

Karakter információk
Mágikus erő:
Gazille VS Gérard Left_bar_bleue550/1500Gazille VS Gérard Empty_bar_bleue  (550/1500)
Szint: 2
Ékkő:
Gazille VS Gérard Left_bar_bleue1000/5000Gazille VS Gérard Empty_bar_bleue  (1000/5000)

Gazille VS Gérard Empty
TémanyitásTárgy: Gazille VS Gérard   Gazille VS Gérard Icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 9:04 am

Éppen egy erdőben álltam. Vártam rá. Szinte éreztem a dühét. Éreztem a haragot. Ám nem Ő jött. Eyy alak bukkan fel előttem.
- Ki vagy te? - Felveszek egy harci állást. - Harcolni jöttél? Ha igen, akkor készülj, hogy megöllek! Szinte ordítom.
-"Shadow Magic." Mondom magamban.
Így legalább nem tudja, hogy tudom irányítani az árnyékomat.
- Nos ki a fene vagy te? Az én nevem Siegrain. A tíz szent mágus egyik tagja vagyok.
Az árnyékomat el küldöm, hogy lesből támadjon rá.
Vissza az elejére Go down
https://fairytailrpg.hungarianforum.com
Gazille RedFox
Vas Sárkányölő
Gazille RedFox


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 01.
Age : 27
Tartózkodási hely : Fairy Tail

Karakter információk
Mágikus erő:
Gazille VS Gérard Left_bar_bleue550/1500Gazille VS Gérard Empty_bar_bleue  (550/1500)
Szint: 2
Ékkő:
Gazille VS Gérard Left_bar_bleue1000/5000Gazille VS Gérard Empty_bar_bleue  (1000/5000)

Gazille VS Gérard Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gazille VS Gérard   Gazille VS Gérard Icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 9:08 am

Gazille vagyok és azért jöttem Mert egy bizonyos személy megkért hogy nyirjalak ki de nemgondoltam volna hogy egy selyemfiú az ellenfél könnyebb lesz mint gondoltam Nemlátszol túl erősnek Gyorsan végzek veled.*Felugrok egy faágra és Felmérem a terepet hogy hova tudnám beszorítani miután megvan a terv elrugazkodok a faágáról és a levegöből támadást inditok*
Vissza az elejére Go down
Gérard Fernandes
Admin/ Fekete mágus
Gérard Fernandes


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 30.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mennyország tornya/ A tanácsban

Karakter információk
Mágikus erő:
Gazille VS Gérard Left_bar_bleue550/1500Gazille VS Gérard Empty_bar_bleue  (550/1500)
Szint: 2
Ékkő:
Gazille VS Gérard Left_bar_bleue1000/5000Gazille VS Gérard Empty_bar_bleue  (1000/5000)

Gazille VS Gérard Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gazille VS Gérard   Gazille VS Gérard Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2012 5:19 am

- Selyemfiú? Sárkányölő létedre ostoba vagy!
*Ekkor az árnyékom hirtelen elkapta, ám kiszabadult belőle.
- Okos, de még sem annyira. Mondom, majd hirtelen eltűnök a szeme elől.
Hirtelen jelenek meg mögötte. Leszorítom a földre az árnyékom segítségével. Gyorsan kellett cselekednem, hogy ne tudjon visszavágni.
- Árnyékom jól figyelj! Tartsd itt, amíg elmenekülök.
Az árnyékom bólintott és tovább fogta, én meg elkezdtem szaladni vissza Erába. Nincs kedvem mágiát használni. Bízom benne, hogy az árnyékom elég erős ellene.
Vissza az elejére Go down
https://fairytailrpg.hungarianforum.com
Gazille RedFox
Vas Sárkányölő
Gazille RedFox


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 01.
Age : 27
Tartózkodási hely : Fairy Tail

Karakter információk
Mágikus erő:
Gazille VS Gérard Left_bar_bleue550/1500Gazille VS Gérard Empty_bar_bleue  (550/1500)
Szint: 2
Ékkő:
Gazille VS Gérard Left_bar_bleue1000/5000Gazille VS Gérard Empty_bar_bleue  (1000/5000)

Gazille VS Gérard Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gazille VS Gérard   Gazille VS Gérard Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2012 5:25 am

Mi a Franc ez? Ne Idegesíts Engem Ezzel a Szánalmas Varázslattal te nemtudsz megállitani engem
*Iron Dragon's Roar:Elpusztitja az árnyékot Majd a nyomodba eredek*
Gyere ide és küzdj meg velem
*Utolérlek És Megtámadlak ismét*
Az utolsó Ütés majdnem eltalált De csak súrolta a Börödet
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gazille VS Gérard Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gazille VS Gérard   Gazille VS Gérard Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gazille VS Gérard
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fairy Tail Szerepjáték :: OFF :: Küzdőterek-
Ugrás: