Fairy Tail Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hiro Mashima világa életre kel! Fairy Tail szerepjáték
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Arakiri Kyo Keisuke

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Arakiri Kyo Keisuke

Arakiri Kyo Keisuke


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Arakiri Kyo Keisuke Empty
TémanyitásTárgy: Arakiri Kyo Keisuke   Arakiri Kyo Keisuke Icon_minitimeSzer. Feb. 29, 2012 11:40 pm

Név: Arakiri Kyo Keisuke
Nem: Férfi
Életkor: 17
Mágia: Jég mágia
Céh: Fairy Tail
Jellem: Bátor vagyok, szeretek enni, főleg yakisobát, de mást is megeszem. Szeretek játszani a jéggel ^^.
Egyetlen állatól félek a lovaktól. Imádom a mágiát. Magabiztos vagyok, csoport vezető típus. Barátságos és bulizós típus vagyok..
Kinézet: 195 cm magas vagyok és 70 kiló. Jóképű vagyok és kedves. Jah és persze szerény.. Zöldes sárga színű szemem van és ezüst színű hajam.
Felszerelés: A ruházatom 1 pár öltönyből, ingből és farmerből áll. A fegyverem egy shinai, és egy pár fegyver ami légnyomással lövi ki a golyókat, ami nálam persze jéggolyó.

Előtörténet:

"A jó ember az ő szívének jó kincséből hoz elő jót."

Egy decemberi havazós, napon születtem 17 évvel ezelőtt, szüleim nem voltak gazdagok, de ha bármi kellett megkaptam habár sokat kellet érte nélkülöznünk. Apa harc művész volt. Így nem kellet sokat várnom arra hogy elkezdjen tanitgatni.

"Vagy legyetek jó fák, és teremjetek jó gyümölcsöt, vagy legyetek romlott fák, és teremjetek romlott gyümölcsöt; mert gyümölcséről ismerik meg a fát."
Vissza az elejére Go down
Gérard Fernandes
Admin/ Fekete mágus
Gérard Fernandes


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 30.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mennyország tornya/ A tanácsban

Karakter információk
Mágikus erő:
Arakiri Kyo Keisuke Left_bar_bleue550/1500Arakiri Kyo Keisuke Empty_bar_bleue  (550/1500)
Szint: 2
Ékkő:
Arakiri Kyo Keisuke Left_bar_bleue1000/5000Arakiri Kyo Keisuke Empty_bar_bleue  (1000/5000)

Arakiri Kyo Keisuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arakiri Kyo Keisuke   Arakiri Kyo Keisuke Icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 6:44 am

Szia!

Az előtörténetedet kapásból ELUTASÍTOM!

Először is az előtörténeted nagyon rövid. Mindent írj le a karakter múltjából.

Ha nincs ihleted less meg egy két elfogadott előtörit az oldalon!

ÜDv Gérard!
Vissza az elejére Go down
https://fairytailrpg.hungarianforum.com
 
Arakiri Kyo Keisuke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fairy Tail Szerepjáték :: Nyílvántartás :: Előtörténetek-
Ugrás: